kargo.subeler.com
Kargo Şubelerine Ulaşmanın Kısayolu!

Hakkımızda

"Kargo Şubelerine Ulaşmanın Kısayolu!" sloganıyla www.kargo.subeler.com adresinde yayın yapan sitemiz 2013 yılında kurulmuş olup 2008 yılında kurulan "Subeler.Com" bünyesinde hizmet vermektedir. Kargo.Subeler.Com; Türkiye'deki kargo şirketlerini ve bu şirketlere bağlı kargo şubelerini bir arada toplayarak, kargo şubelerine ulaşmak isteyen internet kullanıcılarına hizmet vermektedir. Sitemizde illere göre kargo şirketi ve şubesi araması yapılabildiği gibi, kargo şirketlerine ait şubelerin telefon, faks, adres bilgisi gibi detaylarına ulaşılabilmektedir. Telefon, faks, adres bilgisi gibi verileri elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz.

Alanındaki en detaylı "kargo şirketleri ve kargo şubeleri rehberi" olan "Kargo.Subeler.Com", kargo şubesi adres ve telefonlarına ulaşmak isteyen internet kullanıcıları için bir referans kaynağı olmayı hedeflemektedir. Büyüyen ekonomi ve altyapıya paralel olarak gelişen kargo ve kurye sektörüyle birlikte sitemiz de gelişerek hizmetlerini daha kaliteli hale getirmektedir.

Kargo şirketleriyle ve kargo şubeleriyle herhangi bir bağımız yoktur. Kargo.Subeler.Com tamamen kişisel gayretlerle hazırlanmış, herhangi bir firma veya kurumdan bağımsız bir sitedir.

Sitemizdeki gelişmelerden ve kargo sektörüyle ilgili güncel bilgilerden haberdar olmak istiyorsanız Twitter (@kargosubeleri) ya da Facebook (facebook.com/kargo.subelercom) sosyal medya sayfalarımızı takip etmeinizi öneririz.

Sitemizde yayınlanan Google AdSense reklamları için gizlilik sayfasında gerekli bilgilendirmeler yapıldı. Bizimle iletişime geçmek için iletisim.kargo@subeler.com adresine e-posta gönderebilir ya da bize ulaşın sayfasındaki formu kullanabilirsiniz.